27ESA472MMF50NF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
27ESA472MMF50NF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.27ESA472MMF50NF.pdf2.27ESA472MMF50NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 27ESA472MMF50NF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26968 pcs Φύλλο δεδομένων 1.27ESA472MMF50NF.pdf2.27ESA472MMF50NF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας 5% Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.992" x 0.803" Face x 0.823" H (25.20mm x 20.40mm x 20.90mm) Σειρά 23, Citec
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 4.7k Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1624178-2
1624178-2-ND
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 2
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 4.7k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 1.969" (50.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
27E937
27E937
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE