27ESA103MMF50NF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
27ESA103MMF50NF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.27ESA103MMF50NF.pdf2.27ESA103MMF50NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 27ESA103MMF50NF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25445 pcs Φύλλο δεδομένων 1.27ESA103MMF50NF.pdf2.27ESA103MMF50NF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας 5% Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.992" x 0.803" Face x 0.823" H (25.20mm x 20.40mm x 20.90mm) Σειρά 23, Citec
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 10k Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1624176-2
1624176-2-ND
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 2
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 1.969" (50.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
27ESA104MMF50NF
27ESA104MMF50NF
Περιγραφή: POT 100K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Σε απόθεμα: 27774 pcs
Κατεβάστε: 27ESA104MMF50NF.pdf
RFQ
27E937
27E937
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
Σε απόθεμα: 91241 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
27E928
27E928
Περιγραφή: RELAY SOCKET 20 POS PANEL MOUNT
Κατεβάστε: 27E928.pdf
27E895
27E895
Περιγραφή: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Κατεβάστε: 27E895.pdf
27E936
27E936
Περιγραφή: RELAY SOCKET 5 POS THROUGH HOLE
Κατεβάστε:
27ESA503MMF50N
27ESA503MMF50N
Περιγραφή: POT 50K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Κατεβάστε: 27ESA503MMF50N.pdf
27ESA472MMF50NF
27ESA472MMF50NF
Περιγραφή: POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Κατεβάστε: 27ESA472MMF50NF.pdf
27E894
27E894
Περιγραφή: RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
Κατεβάστε: 27E894.pdf
27ESA473MMF50NF
27ESA473MMF50NF
Κατεβάστε: 27ESA473MMF50NF.pdf
27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
Κατεβάστε: 27ESA103MMF50N.pdf
27ESA502MMF50N
27ESA502MMF50N
Περιγραφή: POT 5K OHM 0.4W CARBON LINEAR