23ESA103MMF50NF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
23ESA103MMF50NF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.23ESA103MMF50NF.pdf2.23ESA103MMF50NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23ESA103MMF50NF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37115 pcs Φύλλο δεδομένων 1.23ESA103MMF50NF.pdf2.23ESA103MMF50NF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας 5% Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.992" x 0.717" Face x 0.421" H (25.20mm x 18.20mm x 10.70mm) Σειρά 23, Citec
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 10k Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1623760-2
1623760-2-ND
A105766
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 1.969" (50.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
23ESA105MMF50AF
23ESA105MMF50AF
Περιγραφή: POT 1M OHM 0.4W CARBON LINEAR
Σε απόθεμα: 26904 pcs
Κατεβάστε: 23ESA105MMF50AF.pdf
RFQ
23ESA103MMF50N
23ESA103MMF50N