23ESA102MMF50NF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
23ESA102MMF50NF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος POT 1K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.23ESA102MMF50NF.pdf2.23ESA102MMF50NF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23ESA102MMF50NF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή POT 1K OHM 0.4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36867 pcs Φύλλο δεδομένων 1.23ESA102MMF50NF.pdf2.23ESA102MMF50NF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας 5% Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.992" x 0.717" Face x 0.421" H (25.20mm x 18.20mm x 10.70mm) Σειρά 23, Citec
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1623757-2
1623757-2-ND
A105765
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 1.969" (50.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)