SZMM3Z56VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZMM3Z56VT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER REG 0.2W SOD-323
Φύλλα δεδομένων: SZMM3Z56VT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SZMM3Z56VT1G
Αριθμός εξαρτήματος SZMM3Z56VT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER REG 0.2W SOD-323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1008497 pcs Φύλλο δεδομένων SZMM3Z56VT1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 56V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±7% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 500 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 56V 300mW ±7% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 32.9V