SZMM3Z47VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZMM3Z47VT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER REG 0.2W 47V SOD323
Φύλλα δεδομένων: SZMM3Z47VT1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SZMM3Z47VT1G
Αριθμός εξαρτήματος SZMM3Z47VT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER REG 0.2W 47V SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1425240 pcs Φύλλο δεδομένων SZMM3Z47VT1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 47V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα SZMM3Z47VT1G-ND
SZMM3Z47VT1GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 170 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 47V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 18.9V