RFG60P05E
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RFG60P05E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RFG60P05E
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 50V 60A TO-247
Φύλλα δεδομένων: RFG60P05E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RFG60P05E
Αριθμός εξαρτήματος RFG60P05E Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 50V 60A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4641 pcs Φύλλο δεδομένων RFG60P05E.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 60A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 215W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 450nC @ 20V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 50V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 50V 60A (Tc) 215W (Tc) Through Hole TO-247
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)