RFG40N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RFG40N10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RFG40N10
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 40A TO-247
Φύλλα δεδομένων: RFG40N10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RFG40N10
Αριθμός εξαρτήματος RFG40N10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 40A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων RFG40N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 40A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 160W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 300nC @ 20V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 40A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-247 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RFG12X8SMY
RFG12X8SMY
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: RAISED FLOOR AIR SEALING GROMMET
Σε απόθεμα: 685 pcs
Κατεβάστε: RFG12X8SMY.pdf
RFQ
RFG3DY
RFG3DY
Κατασκευαστές: Panduit
Σε απόθεμα: 1706 pcs
Κατεβάστε: RFG3DY.pdf
RFQ
RFG12X4Y
RFG12X4Y
Σε απόθεμα: 651 pcs
Κατεβάστε: RFG12X4Y.pdf
RFG3DSMY
RFG3DSMY
Σε απόθεμα: 1922 pcs
Κατεβάστε: RFG3DSMY.pdf
RFG12X8Y
RFG12X8Y
Σε απόθεμα: 594 pcs
Κατεβάστε: RFG12X8Y.pdf
RFG70N06
RFG70N06
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 70A TO-247