RC1587M33
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RC1587M33
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 3.3V 3A TO-263
Φύλλα δεδομένων: RC1587M33.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RC1587M33
Αριθμός εξαρτήματος RC1587M33 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LDO 3.3V 3A TO-263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5452 pcs Φύλλο δεδομένων RC1587M33.pdf
Τάσης - Έξοδος 3.3V Τάση - Είσοδος 5.1 V ~ 7 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263-3 Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1