RC1585T15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RC1585T15
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.5V 5A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.RC1585T15.pdf2.RC1585T15.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RC1585T15
Αριθμός εξαρτήματος RC1585T15 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 5A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5841 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC1585T15.pdf2.RC1585T15.pdf
Τάσης - Έξοδος 1.5V Τάση - Είσοδος 3.3 V ~ 7 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3 Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1