NZ9F8V2ST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F8V2ST5G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD923
Φύλλα δεδομένων: NZ9F8V2ST5G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
16000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NZ9F8V2ST5G
Αριθμός εξαρτήματος NZ9F8V2ST5G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD923 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1770877 pcs Φύλλο δεδομένων NZ9F8V2ST5G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-923
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-923
Αλλα ονόματα NZ9F8V2ST5G-ND
NZ9F8V2ST5GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 8.2V 200mW ±2% Surface Mount SOD-923
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 5V