NZ9F6V2ST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NZ9F6V2ST5G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD923
Φύλλα δεδομένων: NZ9F6V2ST5G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NZ9F6V2ST5G
Αριθμός εξαρτήματος NZ9F6V2ST5G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD923 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1039972 pcs Φύλλο δεδομένων NZ9F6V2ST5G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-923
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-923
Αλλα ονόματα NZ9F6V2ST5GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.2V 200mW ±2% Surface Mount SOD-923
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 3V