NTP30N06L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP30N06L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTP30N06L
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: NTP30N06L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP30N06L
Αριθμός εξαρτήματος NTP30N06L Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5659 pcs Φύλλο δεδομένων NTP30N06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 46 mOhm @ 15A, 5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 88.2W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα NTP30N06LOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1150pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 32nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 30A (Ta) 88.2W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Ta)