NTP27N06G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP27N06G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTP27N06G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V 27A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: NTP27N06G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTP27N06G
Αριθμός εξαρτήματος NTP27N06G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 27A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5041 pcs Φύλλο δεδομένων NTP27N06G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 46 mOhm @ 13.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 88.2W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα NTP27N06GOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1015pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 27A (Ta) 88.2W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 27A (Ta)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTP30N06LG
NTP30N06LG
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 30A TO220AB
Σε απόθεμα: 5788 pcs
Κατεβάστε: NTP30N06LG.pdf
RFQ
NTP27N06L
NTP27N06L
Σε απόθεμα: 4983 pcs
Κατεβάστε: NTP27N06L.pdf
RFQ
NTP27N06
NTP27N06