NTD110N02RT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02RT4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD110N02RT4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD110N02RT4
Αριθμός εξαρτήματος NTD110N02RT4 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5693 pcs Φύλλο δεδομένων NTD110N02RT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα NTD110N02RT4OSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 28nC @ 4.5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 24V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)