NTD110N02R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Φύλλα δεδομένων: NTD110N02R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTD110N02R
Αριθμός εξαρτήματος NTD110N02R Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4824 pcs Φύλλο δεδομένων NTD110N02R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 28nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 24V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTD110N02RT4
NTD110N02RT4
Σε απόθεμα: 5693 pcs
Κατεβάστε: NTD110N02RT4.pdf
RFQ
NTD14N03R-001
NTD14N03R-001
Περιγραφή: MOSFET N-CH 25V 2.5A IPAK
Σε απόθεμα: 5547 pcs
Κατεβάστε: NTD14N03R-001.pdf
RFQ
NTD110N02R-001G
NTD110N02R-001G
Περιγραφή: MOSFET N-CH 24V 12.5A IPAK
Κατεβάστε: NTD110N02R-001G.pdf
NTD110N02RT4G
NTD110N02RT4G