NTB65N02RT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB65N02RT4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: NTB65N02RT4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTB65N02RT4
Αριθμός εξαρτήματος NTB65N02RT4 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4513 pcs Φύλλο δεδομένων NTB65N02RT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.2 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα NTB65N02RT4OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1330pF @ 20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9.5nC @ 4.5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 65A (Tc) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NTB6413ANG
NTB6413ANG
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 42A D2PAK
Σε απόθεμα: 4109 pcs
Κατεβάστε: NTB6413ANG.pdf
RFQ
NTB65N02R
NTB65N02R