NTB65N02R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTB65N02R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NTB65N02R
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: NTB65N02R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTB65N02R
Αριθμός εξαρτήματος NTB65N02R Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 7.6A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5344 pcs Φύλλο δεδομένων NTB65N02R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.2 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1330pF @ 20V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9.5nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 25V 65A (Tc) 1.04W (Ta), 62.5W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)