NDC7002N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDC7002N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NDC7002N
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 50V 0.51A SSOT6
Φύλλα δεδομένων: NDC7002N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NDC7002N
Αριθμός εξαρτήματος NDC7002N Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 50V 0.51A SSOT6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358853 pcs Φύλλο δεδομένων NDC7002N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SuperSOT™-6
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 Ohm @ 510mA, 10V
Ισχύς - Max 700mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Αλλα ονόματα NDC7002NTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 20pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 1nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 50V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 510mA 700mW Surface Mount SuperSOT™-6 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 510mA