MM3Z2V4T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V4T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MM3Z2V4T1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z2V4T1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z2V4T1
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z2V4T1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5186 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z2V4T1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±8% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.4V 200mW ±8% Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z2V4
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM3Z2V7C
MM3Z2V7C
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Σε απόθεμα: 2803067 pcs
Κατεβάστε: MM3Z2V7C.pdf
RFQ
MM3Z2V4T1G
MM3Z2V4T1G
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323