MM3Z2V4ST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V4ST1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z2V4ST1G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z2V4ST1G
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z2V4ST1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5386 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z2V4ST1G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±4% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.4V 300mW ±4% Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 120µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z2V4