MJF15031
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MJF15031 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MJF15031
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS PNP 150V 8A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: MJF15031.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MJF15031
Αριθμός εξαρτήματος MJF15031 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS PNP 150V 8A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4304 pcs Φύλλο δεδομένων MJF15031.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 150V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 1A
transistor Τύπος PNP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP
Σειρά - Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα MJF15031OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Συχνότητα - Μετάβαση 30MHz
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor PNP 150V 8A 30MHz 2W Through Hole TO-220FP DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 4A, 2V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 10µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 8A