MJF15030G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MJF15030G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MJF15030G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 150V 8A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: MJF15030G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MJF15030G
Αριθμός εξαρτήματος MJF15030G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 150V 8A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70285 pcs Φύλλο δεδομένων MJF15030G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 150V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 1A
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP
Σειρά - Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα MJF15030GOS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 30MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 8A 30MHz 2W Through Hole TO-220FP
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 4A, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 10µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 8A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MJF122
MJF122
Περιγραφή: TRANS NPN DARL 100V 5A TO220FP