MC74HC390ADG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC COUNTER RPPL DUAL 4ST 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC74HC390ADG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
48 pcs
144 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC74HC390ADG
Αριθμός εξαρτήματος MC74HC390ADG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 279157 pcs Φύλλο δεδομένων MC74HC390ADG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2V ~ 6V Trigger Τύπος Negative Edge
Συγχρονισμός - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά 74HC Επαναφορά Asynchronous
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα MC74HC390ADG-ND
MC74HC390ADGOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks λογική Τύπος Counter, Decade
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κατεύθυνση -
Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC Μετρήστε Τιμή 50MHz