MC74HC390AD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC COUNTER RPPL DUAL 4ST 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC74HC390AD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC74HC390AD
Αριθμός εξαρτήματος MC74HC390AD Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5986 pcs Φύλλο δεδομένων MC74HC390AD.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2V ~ 6V Trigger Τύπος Negative Edge
Συγχρονισμός - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά 74HC Επαναφορά Asynchronous
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Counter, Decade
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Κατεύθυνση -
Λεπτομερής περιγραφή Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC Μετρήστε Τιμή 50MHz