FQPF10N60CF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF10N60CF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 9A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF10N60CF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF10N60CF
Αριθμός εξαρτήματος FQPF10N60CF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 9A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5662 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF10N60CF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά FRFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 4.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 50W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2040pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 57nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 9A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220F
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQPF10N20
FQPF10N20
Περιγραφή: MOSFET N-CH 200V 6.8A TO-220F
Σε απόθεμα: 5567 pcs
Κατεβάστε: FQPF10N20.pdf
RFQ
FQPF10N60C
FQPF10N60C
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 9.5A TO-220F