FQPF10N50CF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF10N50CF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 10A TO-220F
Φύλλα δεδομένων: FQPF10N50CF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQPF10N50CF
Αριθμός εξαρτήματος FQPF10N50CF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 10A TO-220F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75522 pcs Φύλλο δεδομένων FQPF10N50CF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220F
Σειρά FRFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 610 mOhm @ 5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 48W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2096pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 56nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 10A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-220F Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)