FQP7N20L
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP7N20L
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 6.5A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP7N20L.pdf2.FQP7N20L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP7N20L
Αριθμός εξαρτήματος FQP7N20L Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 6.5A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4939 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP7N20L.pdf2.FQP7N20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 3.25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 63W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 6.5A (Tc) 63W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6.5A (Tc)