FQP70N10
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQP70N10
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 57A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FQP70N10.pdf2.FQP70N10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQP70N10
Αριθμός εξαρτήματος FQP70N10 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 57A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92231 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQP70N10.pdf2.FQP70N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 28.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 160W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 110nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 57A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 57A (Tc)