FQAF11N90C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF11N90C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 900V 7A TO-3PF
Φύλλα δεδομένων: FQAF11N90C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
360 pcs
720 pcs
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQAF11N90C
Αριθμός εξαρτήματος FQAF11N90C Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 7A TO-3PF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36912 pcs Φύλλο δεδομένων FQAF11N90C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PF
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 3.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 120W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SC-94 Αλλα ονόματα FQAF11N90C-ND
FQAF11N90CFS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3290pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 80nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 7A (Tc) 120W (Tc) Through Hole TO-3PF
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQAF15N70
FQAF15N70
Περιγραφή: MOSFET N-CH 700V 9.5A TO-3PF
Σε απόθεμα: 4667 pcs
Κατεβάστε: FQAF15N70.pdf
RFQ
FQAF11N90
FQAF11N90
Περιγραφή: MOSFET N-CH 900V 7.2A TO-3PF