FQAF10N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF10N80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQAF10N80
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 6.7A TO-3PF
Φύλλα δεδομένων: FQAF10N80.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQAF10N80
Αριθμός εξαρτήματος FQAF10N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 6.7A TO-3PF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5871 pcs Φύλλο δεδομένων FQAF10N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-3PF
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 3.35A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 113W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SC-94 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 71nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 6.7A (Tc) 113W (Tc) Through Hole TO-3PF
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 6.7A (Tc)