FFH60UP60S3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFH60UP60S3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 60A TO247
Φύλλα δεδομένων: FFH60UP60S3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFH60UP60S3
Αριθμός εξαρτήματος FFH60UP60S3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 60A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42194 pcs Φύλλο δεδομένων FFH60UP60S3.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 60A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 80ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 60A Through Hole TO-247 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 60A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FFH50US60S
FFH50US60S
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 50A TO247
Σε απόθεμα: 22641 pcs
Κατεβάστε: FFH50US60S.pdf
RFQ
FFH60UP60S
FFH60UP60S