FFH50US60S
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFH50US60S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 50A TO247
Φύλλα δεδομένων: FFH50US60S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFH50US60S
Αριθμός εξαρτήματος FFH50US60S Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 50A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22641 pcs Φύλλο δεδομένων FFH50US60S.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.54V @ 50A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Stealth™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 124ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2
Αλλα ονόματα FFH50US60S-ND
FFH50US60SFS
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 50A Through Hole TO-247 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 50A Χωρητικότητα @ VR, F -