FDPC3D5N025X9D
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2 N-CH 25V 74A 12-PQFN
Φύλλα δεδομένων: FDPC3D5N025X9D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDPC3D5N025X9D Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2 N-CH 25V 74A 12-PQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85111 pcs Φύλλο δεδομένων FDPC3D5N025X9D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-PQFN (3.3x3.3)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.01 mOhm @ 18A, 10V
Ισχύς - Max 26W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWQFN Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3340pF @ 13V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 4.5V
FET Τύπος 2 N-Channel (Dual) FET Χαρακτηριστικό Standard
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 25V 74A 26W Surface Mount 12-PQFN (3.3x3.3)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 74A