FDP8D5N10C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FET ENGR DEV-NOT REL
Φύλλα δεδομένων: FDP8D5N10C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDP8D5N10C
Αριθμός εξαρτήματος FDP8D5N10C Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή FET ENGR DEV-NOT REL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40238 pcs Φύλλο δεδομένων FDP8D5N10C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 130µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 76A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.4W (Ta), 107W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks Επικεφαλής ελεύθερη κατάσταση Lead free
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2475pF @ 50V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 34nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 76A (Tc) 2.4W (Ta), 107W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)