FDP085N10A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V TO-220-3
Φύλλα δεδομένων: FDP085N10A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDP085N10A
Αριθμός εξαρτήματος FDP085N10A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V TO-220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4821 pcs Φύλλο δεδομένων FDP085N10A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 96A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 188W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2695pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 40nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 96A (Tc) 188W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 96A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDP085N10A-F102
FDP085N10A-F102
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 96A TO-220-3