FDP075N15A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 130A TO-220-3
Φύλλα δεδομένων: FDP075N15A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDP075N15A
Αριθμός εξαρτήματος FDP075N15A Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 130A TO-220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5133 pcs Φύλλο δεδομένων FDP075N15A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 333W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7350pF @ 75V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 100nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 130A (Tc) 333W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)