FCP16N60N
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP16N60N
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 16A TO-220-3
Φύλλα δεδομένων: 1.FCP16N60N.pdf2.FCP16N60N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP16N60N
Αριθμός εξαρτήματος FCP16N60N Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 16A TO-220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28520 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCP16N60N.pdf2.FCP16N60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 199 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 134.4W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2170pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 52.3nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 16A (Tc) 134.4W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP190N60-GF102
FCP190N60-GF102
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V TO-220-3
Σε απόθεμα: 53015 pcs
Κατεβάστε: FCP190N60-GF102.pdf
RFQ
FCP190N60E
FCP190N60E
Κατεβάστε: FCP190N60E.pdf
RFQ
FCP15710_FLORENTINA-4X1-MRK-W
FCP15710_FLORENTINA-4X1-MRK-W
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS W/ HOLDER CLEAR WIDE SCREW
Κατεβάστε: FCP15710_FLORENTINA-4X1-MRK-W.pdf
FCP165N60E
FCP165N60E
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 23A TO220
Κατεβάστε: FCP165N60E.pdf
FCP16N60
FCP16N60
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 16A TO-220
Κατεβάστε: FCP16N60.pdf
FCP165N65S3R0
FCP165N65S3R0
Περιγραφή: SUPERFET3 650V TO220 PKG
Κατεβάστε: FCP165N65S3R0.pdf
FCP15709_FLORENTINA-4X1-MRK-M
FCP15709_FLORENTINA-4X1-MRK-M
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS CLEAR MEDIUM SCREW
Κατεβάστε: FCP15709_FLORENTINA-4X1-MRK-M.pdf
FCP16N60N-F102
FCP16N60N-F102
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 16A TO220F