FCP165N65S3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SF3 650V 165MOHM E TO220
Φύλλα δεδομένων: FCP165N65S3.pdf
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP165N65S3
Αριθμός εξαρτήματος FCP165N65S3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή SF3 650V 165MOHM E TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54733 pcs Φύλλο δεδομένων FCP165N65S3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.9mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 9.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 154W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα FCP165N65S3-ND
FCP165N65S3OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Επικεφαλής ελεύθερη κατάσταση Lead free Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 400V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 39nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 19A (Tc) 154W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 19A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP165N65S3R0
FCP165N65S3R0
Περιγραφή: SUPERFET3 650V TO220 PKG
Σε απόθεμα: 57360 pcs
Κατεβάστε: FCP165N65S3R0.pdf
RFQ
FCP190N60
FCP190N60
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V TO220-3