FCP11N60F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP11N60F
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 11A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FCP11N60F.pdf2.FCP11N60F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP11N60F
Αριθμός εξαρτήματος FCP11N60F Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44780 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCP11N60F.pdf2.FCP11N60F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FCP11N60F-ND
FCP11N60FFS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1490pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 52nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 11A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)