FCP11N60
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP11N60
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 11A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FCP11N60.pdf2.FCP11N60.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP11N60
Αριθμός εξαρτήματος FCP11N60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 11A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87748 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCP11N60.pdf2.FCP11N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα FCP11N60_NL
FCP11N60_NL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1490pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 52nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 11A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)