BZG03C150
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZG03C150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZG03C150
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 150V 1.5W SMA
Φύλλα δεδομένων: BZG03C150.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZG03C150
Αριθμός εξαρτήματος BZG03C150 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 150V 1.5W SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5815 pcs Φύλλο δεδομένων BZG03C150.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 150V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 500mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα BZG03C150OS
BZG03C150OS-ND
BZG03C150OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 300 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 150V 1.5W ±6% Surface Mount SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 110V
Αριθμός μέρους βάσης BZG03C150
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZG03C150-M3-18
BZG03C150-M3-18
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Σε απόθεμα: 323966 pcs
Κατεβάστε: BZG03C150-M3-18.pdf
RFQ
BZG03C13TR3
BZG03C13TR3
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC
Σε απόθεμα: 4732 pcs
Κατεβάστε: BZG03C13TR3.pdf
RFQ
BZG03C15-M3-08
BZG03C15-M3-08
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC
Κατεβάστε: BZG03C15-M3-08.pdf
BZG03C150-M3-08
BZG03C150-M3-08
Κατεβάστε: BZG03C150-M3-08.pdf
BZG03C15
BZG03C15
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 1.5W SMA
Κατεβάστε: BZG03C15.pdf
BZG03C15-M3-18
BZG03C15-M3-18
Κατεβάστε: BZG03C15-M3-18.pdf
BZG03C150-HM3-08
BZG03C150-HM3-08
Κατεβάστε: BZG03C150-HM3-08.pdf
BZG03C150G
BZG03C150G
Κατεβάστε: BZG03C150G.pdf
BZG03C15-HM3-18
BZG03C15-HM3-18
Κατεβάστε: BZG03C15-HM3-18.pdf
BZG03C150-HM3-18
BZG03C150-HM3-18
Κατεβάστε: BZG03C150-HM3-18.pdf
BZG03C15-HM3-08
BZG03C15-HM3-08
Κατεβάστε: BZG03C15-HM3-08.pdf
BZG03C150TR
BZG03C150TR
Περιγραφή: DIODE ZENER 1.25W DO214AC
Κατεβάστε: BZG03C150TR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών