BZG03C15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZG03C15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZG03C15
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 15V 1.5W SMA
Φύλλα δεδομένων: BZG03C15.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZG03C15
Αριθμός εξαρτήματος BZG03C15 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 15V 1.5W SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4298 pcs Φύλλο δεδομένων BZG03C15.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 15V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 500mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Ισχύς - Max 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα BZG03C15OS
BZG03C15OS-ND
BZG03C15OSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 15V 1.5W ±6% Surface Mount SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 11V
Αριθμός μέρους βάσης BZG03C15
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZG03C15-HM3-08
BZG03C15-HM3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC
Σε απόθεμα: 199754 pcs
Κατεβάστε: BZG03C15-HM3-08.pdf
RFQ
BZG03C13TR
BZG03C13TR
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 1.25W DO214AC
Σε απόθεμα: 277815 pcs
Κατεβάστε: BZG03C13TR.pdf
RFQ
BZG03C130-M3-18
BZG03C130-M3-18
Περιγραφή: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC
Κατεβάστε: BZG03C130-M3-18.pdf
BZG03C15-M3-18
BZG03C15-M3-18
Κατεβάστε: BZG03C15-M3-18.pdf
BZG03C13TR3
BZG03C13TR3
Κατεβάστε: BZG03C13TR3.pdf
BZG03C130-M3-08
BZG03C130-M3-08
Κατεβάστε: BZG03C130-M3-08.pdf
BZG03C15-HM3-18
BZG03C15-HM3-18
Κατεβάστε: BZG03C15-HM3-18.pdf
BZG03C150
BZG03C150
Περιγραφή: DIODE ZENER 150V 1.5W SMA
Κατεβάστε: BZG03C150.pdf
BZG03C15-M3-08
BZG03C15-M3-08
Κατεβάστε: BZG03C15-M3-08.pdf
BZG03C150-HM3-08
BZG03C150-HM3-08
Περιγραφή: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Κατεβάστε: BZG03C150-HM3-08.pdf
BZG03C130TR3
BZG03C130TR3
Περιγραφή: DIODE ZENER 1.25W DO214AC