ADP3338AKCZ-1.8-R7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-3
Φύλλα δεδομένων: ADP3338AKCZ-1.8-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP3338AKCZ-1.8-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60928 pcs Φύλλο δεδομένων ADP3338AKCZ-1.8-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 1A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 8V
Αλλα ονόματα ADP3338AKCZ-1.8-R7-ND
ADP3338AKCZ-1.8-R7TR
ADP3338AKCZ18R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 190µA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου -