ADP3338AKC-2.85-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3
Φύλλα δεδομένων: ADP3338AKC-2.85-R7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP3338AKC-2.85-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6017 pcs Φύλλο δεδομένων ADP3338AKC-2.85-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 1A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.85V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 8V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-3 Σειρά anyCAP®
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP3338AKC-2.85R7
ADP3338AKC-2.85R7-ND
ADP3338AKC-2.85R7TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1A SOT-223-3 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 190µA Τρέχουσες - εξόδου 1A