ADP2108AUJZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108AUJZ-1.5-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC TSOT23
Φύλλα δεδομένων: ADP2108AUJZ-1.5-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP2108AUJZ-1.5-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC TSOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69668 pcs Φύλλο δεδομένων ADP2108AUJZ-1.5-R7.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Αλλα ονόματα ADP2108AUJZ-1.5-R7-ND
ADP2108AUJZ-1.5-R7TR
ADP2108AUJZ15R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Τρέχουσες - εξόδου 600mA Αριθμός μέρους βάσης ADP2108