ADP2108AUJZ-1.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108AUJZ-1.1-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG BCK 1.1V 0.6A SYNC TSOT23
Φύλλα δεδομένων: ADP2108AUJZ-1.1-R7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP2108AUJZ-1.1-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG BCK 1.1V 0.6A SYNC TSOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4516 pcs Φύλλο δεδομένων ADP2108AUJZ-1.1-R7.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.1V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2.3V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP2108AUJZ-1.1-R7-ND
ADP2108AUJZ-1.1-R7TR
ADP2108AUJZ11R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz