GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 693 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 154.00mm W x 85.92mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1276
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Parallel/Serial
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 800 x 480 (WVGA) dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7" (177.80mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
Οπίσθιο φωτισμό LED - White Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-70D-CLB
GEN4-ULCD-70D-CLB
Κατασκευαστές: 4D Systems
Σε απόθεμα: 719 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-70D-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-SB
GEN4-ULCD-70D-SB
Σε απόθεμα: 760 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-70D-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-PI
GEN4-ULCD-70D-PI
Σε απόθεμα: 661 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-70D-PI.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB