GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 693 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-70D-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 154.00mm W x 85.92mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1272
διασύνδεση Parallel/Serial Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7" (177.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-70D-CLB
GEN4-ULCD-70D-CLB
Κατασκευαστές: 4D Systems
Σε απόθεμα: 719 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-70D-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
Σε απόθεμα: 646 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D