SLIC-7.6X33-4460S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος AERIAL CLOSURE KIT
Φύλλα δεδομένων: SLIC-7.6X33-4460S.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 546 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 546 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLIC-7.6X33-4460S Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 546 pcs Φύλλο δεδομένων SLIC-7.6X33-4460S.pdf
Τύπος Aerial Closure, Free-Breathing θήκη Εγκαίνια 21.00" (533.4mm)
Σειρά SLiC™ Αλλα ονόματα 00054007715689
Αριθμός καλωδίων Ζεύγη 2400 Pairs @ 26 AWG Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 33.00" (838.2mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Shield Bond Assembly 4460, Rubber End Seals Διάμετρος - Μέσα 7.600" (193.04mm)
Λεπτομερής περιγραφή Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 2400 Pairs @ 26 AWG